מה זה זירת פרילנסרים ואיך זה עוזר לי?

זירת פרילנסרים היא נקודת מפגש בין פרילנסרים וחברות נותני שירותים לבין מעסיקים וחברות אשר זקוקים לשירותי מיקור חוץ בתחומים שונים ומגוונים. אותם מעסיקים יכולים וגם בדר"כ מעסיקים בעצמם נותני שירותים אחרים. לדוגמה, מפתח אתרים שקיבל על עצמו פרויקט הקמת אתר וכעת זקוק גם לשירותי מעצב גרפי, כותב תוכן, מומחה חווית משתמש ועוד.

מהי נקודת המפגש?

נקודת המפגש מתרחשת כאשר המעסיק מפרסם את המשימה/ות הדרושות לו כפרויקט באתר, ללא עלות. בעת הפרסום, המעסיק יכול למקד את הפרסום למומחים בתחומים מסויימים כגון; מעצבים גרפיים. בסיום פרסום הפרויקט, נשלח אימייל לקהילת הפרילנסרים של האתר, הרשומים בתור מומחים בתחומים שנבחרו, ורק להם. לאחר שהפרילנסרים מקבלים את הדוא"ל, הם נכנסים לעמוד הפרויקט ומחליטים האם להגיש הצעת מחיר או לא. כך יוצא, שבפרסום מודעה אחת, המעסיק מקבל הצעות מחיר ממספר לא מבוטל של פרילנסרים או חברות, ויכול כבר, עוד לפני שדיבר עם נותן שירותים אחד, לבצע סינון.

ככל שעמוד הפרויקט והמשימה יהיו מפורטים יותר, כך גם הצעת המחיר תהיה מדויקת יותר. לצורך המטרה הזו, ניתן לכתוב בהרחבה על הפרויקט וכן גם לצרף קבצים נוספים במידה ויש כגון אפיון, קובצי עיצוב ועוד.

תקציב הפרויקט: זו הייחודיות שלנו

למרות שקיימים מספר זירות פרילנסרים בשוק הלאומי והבינלאומי, אנו יחודיים בנושא אחד, שלדעתנו הוא הנושא הכי חשוב. התקציב.

כאשר מעסיקים מפרסמי פרויקט, אחד הנתונים שהם נדרשים למלא זה את התקציב הנתון לפרויקט. בכל זירת פרילנסרים אחרת, התקציב הוא עניין של המלצה. משמע, מפרסם הפרויקט רושם טווח תקציב, ומוצא את עצמו מופגז בפרילנסרים שחורגים את מסגרת התקציב ומציעים סכומים שונים ומשונים. וילנסר מגבילה את מגישי ההצעה למסגרת התקציב. משמעות הדבר, היא שכאשר תגדירו תקציב, אמנם תקבלו פחות הצעות מסיטואציה בה הפרילנסרים ונותני השירות היו יכולים לפרוץ את מסגרת התקציב, אך אותם הצעות שכן תקבלו, יתאמו את מסגרת התקציב שלכם, וזה יעזור לכם להתקדם יותר מהר בידיעה שכל אחד מנותני השירותים שבחרתם, נמצא במסגרת התקציב שלכם.

הדבר הזה מצריך מכם לפרסם את תקציב הפרויקט באחריות רבה. משום שאם תגדירו תקציב לא ריאלי לפרויקט, מספר ההצעות שיתקבו יהיה נמוך, ואולי לא יתאים לרמה שאתם מבקשים. לכן חשוב לבצע סקר שוק לפני פרסום הפרויקט.

AddThis Social Bookmark Button
הירשמו לקבלת חדשות, הטבות וטיפים בעולם היזמות. אנחנו מבטיחים לא להספים אתכם, ולא להעביר את כתובת המייל שלכם לצד שלישי

עקבו אחרינו ברשת

  • וילנסר בפייסבוק
  • וילנסר בלינקדאין
  • וילנסר בגוגל+
  • RSS feed

האמור באתר וילנסר אינו מהווה חו"ד משפטית והשימוש באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו. המידע באתר זה הינו כללי בלבד ואין להסתמך עליו.
השימוש באתר הינו בכפוף לתנאים המופיעים בתנאי השימוש באתר